Aplikacja Kiedy Przyjedzie – teraz z informacjami o pociągach Kolei Dolnośląskich

Gotowy na rewolucję w podróżowaniu z KD? Poznaj aplikację, która zmienia zasady gry! Kiedy Przyjedzie to Twoje nowe narzędzie do bezproblemowego planowania podróży Kolejami Dolnośląskimi – z precyzją GPS i najnowszymi informacjami na wyciągnięcie ręki!

Z radością ogłaszamy, że już teraz aplikacja Kiedy Przyjedzie oferuje szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów Kolei Dolnośląskich. Wszystko po to, by podróżowanie KD było jeszcze łatwiejsze.

Co możesz sprawdzić w aplikacji Kiedy Przyjedzie?

  1. Opóźnienia na podstawie GPS i unikalnego algorytmu: aplikacja oblicza opóźnienia, umożliwiając śledzenie rzeczywistego czasu przyjazdu pociągu.
  2. Informacje o zmianach w organizacji ruchu: dzięki danym dostarczanym przez dyspozyturę Kolei Dolnośląskich będziesz na bieżąco z opóźnieniami, zmianami na trasach, awariami sieci oraz innymi ważnymi informacjami dotyczącymi ruchu kolejowego.
  3. Numer peronu: dowiedz się, na którym peronie zatrzymuje się Twój pociąg na każdym z przystanków.
  4. Informacje o rozkładzie jazdy: sprawdź harmonogram odjazdów i przyjazdów dla wszystkich pociągów Kolei Dolnośląskich.

Bądź mistrzem planowania! Aplikacja Kiedy Przyjedzie zapewnia dokładność GPS na każdym etapie Twojej podróży.

Jak korzystać z aplikacji Kiedy Przyjedzie?

  1. Pobierz aplikację Kiedy Przyjedzie ze Sklepu Play lub App Store i zainstaluj ją na swoim urządzeniu mobilnym.
  2. Wybierz przewoźnika – Koleje Dolnośląskie.
  3. W zakładce „Lista” wyszukaj przystanek, na którym chcesz rozpocząć swoją podróż.
  4. Klikając w jej nazwę, rozwiniesz pełną listę kierunków, w których możesz podróżować z tej stacji. Następnie kliknij na rozwiniętą listę.
  • W zakładce „odjazdy” zobaczysz dokładną rozpiskę pociągów KD, które w najbliższym czasie będą odjeżdżać z wybranej stacji. Zielone ikony przy nazwach przystanków oznaczają, że informacje uwzględniają bieżące warunki panujące na trasie i związane z nimi ewentualne opóźnienia.
  • W zakładce „rozkłady” sprawdzisz pełen rozkład jazdy dla każdego z kierunków.

To jeszcze nie wszystko! Jeśli preferujesz korzystanie z przeglądarki internetowej, nie musisz nawet instalować aplikacji!
Po prostu odwiedź stronę kd.kiedyprzyjedzie.pl i odkryj świat nowoczesnych rozwiązań w planowaniu podróży.