A A Czcionka

Kariera w KD

Dołącz do nas!

Specjalista ds. MMS (specjalista ds. systemu zarządzania utrzymaniem)

  • Legnica

Spółka Koleje Dolnośląskie ogłasza rekrutację na stanowisko specjalisty ds. MMS (specjalista ds. systemu zarządzania utrzymaniem).

Zakres obowiązków:

  • dokonywanie ocen znaczenia zmian w prowadzonej działalności,
  • przeprowadzanie analiz eksploatacyjnych taboru kolejowego,
  • opracowywanie baz danych w oparciu o system informatyczny AWIA,
  • współpraca z innymi zespołami/działami w ramach Pionu Technicznego,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • dobra obsługa pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2019/779,
  • umiejętność przeprowadzania analiz znaczenia zmiany w zakresie kolejnictwa,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • znajomość innych przepisów branży kolejowej,
  • mile widziane doświadczenie jako kontroler lub audytor systemów z branży kolejnictwa,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pakiety socjalne m.in.: dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, paczki dla dzieci
    na Mikołaja,
  • benefity pracownicze m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ulga transportowa na przejazdy pociągami,
  • dofinansowanie do studiów i nauki,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,

CV wraz ze wskazaniem stanowiska prosimy przesłać na adres: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro). Koleje Dolnośląskie S.A. zastrzegają sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Spółkę Koleje Dolnośląskie S.A.” Jeśli chcecie Państwo brać udział także w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą Spółkę prosimy o umieszczenie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Koleje Dolnośląskie S.A. w celach przyszłych rekrutacji.” Administratorem danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji są Koleje Dolnośląskie S.A. z siedzibą przy ul. Kolejowej 2, 59-220 Legnica.

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds