A A Czcionka

Kariera w KD

Dołącz do nas!

Rewident taboru | Оглядач рухомого складу

Ikona flagi Ukrainy

Spółka Koleje Dolnośląskie ogłasza rekrutację na stanowisko rewidenta taboru.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac związanych z naprawami i przeglądami taboru kolejowego
  • Wykonywanie oględzin technicznych taboru kolejowego
  • Zlecenie usunięcia usterek stwierdzonych w trakcie oględzin technicznych lub prób hamulca zespolonego
  • Sprawdzanie stanu technicznego pociągu przed jego wyjazdem i dopuszczeniem pociągu do jazdy
  • Wykonywanie wymaganych prób hamulca zespolonego
  • Dokonywanie bieżących napraw

  Wymagania:

  • Świadectwo kwalifikacyjne zdania egzaminu na stanowisko Rewidenta Taboru
  • Umiejętność pracy w zespole i w warunkach stresowych
  • Umiejętność bardzo dobrej koncentracji, odpowiedzialność i zdecydowanie
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia ustawiacz/manewrowy

 Oferujemy:

  • Stabilną pracę
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracowniczy benefit oraz pakiet socjalny

Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro). Koleje Dolnośląskie S.A. zastrzegają sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Spółkę Koleje Dolnośląskie S.A.” Jeśli chcecie Państwo brać udział także w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą Spółkę prosimy o umieszczenie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Koleje Dolnośląskie S.A. w celach przyszłych rekrutacji.” Administratorem danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji są Koleje Dolnośląskie S.A. z siedzibą przy ul. Kolejowej 2, 59-220 Legnica.

Оглядач рухомого складу

Легніца, Вроцлав

Компанія Koleje Dolnośląskie оголошує набір на посаду Оглядач рухомого складу.

Обов’язки:

  • Виконання робіт, пов’язаних з ремонтом та оглядом рухомого складу
  • Проведення технічного огляду рухомого складу
  • Усунення несправностей, виявлених під час технічного огляду або під час перевірки гальм поїзду
  • Перевірка технічного стану поїзда перед його відправленням і допуск поїзда до руху
  • Проведення необхідних перевірок гальм поїзда
  • Виконання поточного ремонту

 Вимоги:

  • Сертифікат про складання іспиту на посаду оглядача рухомого складу
  • Вміння працювати в команді та в стресових умовах
  • Дуже хороша концентрація, відповідальність та цілеспрямованість
  • Знання польської мови на комунікативному рівні в мовленні та письмі

 Ми пропонуємо:

  • Стабільна робота
  • Умова о праці
  • Приваблива зарплата
  • Бенефіти та соціальний пакет

Надсилайте, будь ласка резюме польською мовою на адресу: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu або подавайте особисто в офіс Правління (1-й поверх). Koleje Dolnośląskie S.A. залишаємо за собою право відповідати лише на вибрані резюме.

Під час надсилання документів в самому низу додайте пункт: «Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Spółkę Koleje Dolnośląskie S.A.». Якщо ви хочете взяти участь у майбутніх набірах до праці, які проводить наша компанія, додайте наступне положення: «Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Koleje Dolnośląskie S.A. w celach przyszłych rekrutacji.». Адміністратором персональних даних, необхідних для здійснення процесу набору, є Koleje Dolnośląskie S.A. зі штаб-квартирою вул. Kolejowa 2, Легніца 59-220.