A A Czcionka

Kariera w KD

Dołącz do nas!

Mechanik – monter | Слюсар — механік

Ikona flagi Ukrainy

Spółka Koleje Dolnośląskie ogłasza rekrutację na stanowisko mechanika-montera.

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie przyczyn awarii i usuwanie usterek mechanicznych
  • Lokalizacja prostych uszkodzeń elektrycznych
  • Naprawa i konserwacja pojazdów szynowych zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania

 Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Dyspozycyjność i chęć do pracy
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji

 Mile widziane:

  • Umiejętności lakiernika
  • Uprawnienia/umiejętności spawacza
  • Uprawnienia energetyczne SEP
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość układów hydrauliki siłowej
  • Znajomość układów pneumatycznych

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów
  • Pracę w równoważnym systemie czasu pracy.

Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro). Koleje Dolnośląskie S.A. zastrzegają sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Spółkę Koleje Dolnośląskie S.A.” Jeśli chcecie Państwo brać udział także w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą Spółkę prosimy o umieszczenie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Koleje Dolnośląskie S.A. w celach przyszłych rekrutacji.” Administratorem danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji są Koleje Dolnośląskie S.A. z siedzibą przy ul. Kolejowej 2, 59-220 Legnica.

Слюсар — механік

Легниця

Компанія Koleje Dolnośląskie оголошує набір на посаду слюсар — механік

Обов’язки:

  • Діагностика причин несправностей та усування механічних несправностей рухомого складу
  • Пошук простих несправностей в електричному обладнанні
  • Ремонт та технічне обслуговування рухомого складу відповідно до документації по системі технічного обслуговування

 Вимоги:

  • Базові знання механіки
  • Навички роботи з комп’ютером (пакет MS Office)
  • Доступність і бажання працювати
  • Комунікабельність
  • Вміння працювати в команді
  • Готовність до підвищення кваліфікації
  • Знання польської мови, на комунікативному рівні в мовленні та письмі

Навики і вміння, котрі можуть бути придатні:

  • Навики маляра
  • Посвідчення/навики зварника
  • Польске посвідчення електрика SEP
  • Посвідчення водія категорії В
  • Знання систем силової гідравліки
  • Знання пневматичних систем

 Ми пропонуємо:

  • Стабільна робота за умовою о праці
  • Приваблива зарплата
  • Можливість професійного розвитку
  • Привабливий пакет переваг та бенефитів

Надсилайте, будь ласка резюме польською мовою на адресу: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu або подавайте особисто в офіс Правління (1-й поверх). Koleje Dolnośląskie S.A. залишаємо за собою право відповідати лише на вибрані резюме.

Під час надсилання документів в самому низу додайте пункт: «Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Spółkę Koleje Dolnośląskie S.A.». Якщо ви хочете взяти участь у майбутніх набірах до праці, які проводить наша компанія, додайте наступне положення: «Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Koleje Dolnośląskie S.A. w celach przyszłych rekrutacji.». Адміністратором персональних даних, необхідних для здійснення процесу набору, є Koleje Dolnośląskie S.A. зі штаб-квартирою вул. Kolejowa 2, Легніца 59-220.