Kariera w KD

Dołącz do nas!

Konduktor (gniazdo Węgliniec)

  • Węgliniec

Koleje Dolnośląskie S.A. zostały utworzone przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w celu zapewnienia sprawnego systemu kolejowej komunikacji regionalnej. Naszym priorytetem jest rzetelna i fachowa obsługa pasażerów oraz podniesienie komfortu podróży i punktualności. Pomaga nam w tym nowoczesny tabor i dobrze wyszkolony personel. Dla nas klienci są najważniejsi. Chcemy, aby czuli się u nas dobrze, wiedzieli, że o nich zabiegamy i liczymy się z ich opinią. Wszystkie nasze działania koncentrują się na zmianie postrzegania regionalnego transportu kolejowego.

Opis stanowiska:

  • sprzedaż i kontrola biletów oraz sprawdzanie dokumentów upoważniających do ulg
  • udzielanie pasażerom potrzebnych informacji
  • dbanie o bezpieczeństwo i porządek na pokładzie pojazdu
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi podróżnych zgodnie z przyjętymi standardami Spółki

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunki techniczne oraz związane z obsługą klienta
  • stan zdrowia pozwalający pracę na stanowisku konduktora (Dz. U. z 2021 r. poz. 101)
  • dyspozycyjność (system pracy równoważny)
  • komunikatywność
  • znajomość topografii Dolnego Śląska

 Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • znajomość języka obcego lub migowego

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pakiety socjalne obejmujące m.in.: dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, paczki dla dzieci na Mikołaja
  • benefity pracownicze m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ulga transportowa na przejazdy pociągami
  • możliwość rozwoju zawodowego

Klikając w przycisk „Aplikuj” do Kolei Dolnośląskich S.A. z siedzibą przy ulicy Kolejowej 2, 59-220 Legnica, (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz wycofać zgodę kontaktując się  z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu lub iod@kolejedolnoslaskie.eu. Więcej informacji o przysługujących Tobie prawach oraz o tym jak chronimy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności