A A Czcionka

Kariera w KD

Dołącz do nas!

Konduktor | Провідник

Ikona flagi Ukrainy

Spółka Koleje Dolnośląskie poszukuje pracowników na stanowisko konduktora.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż i kontrola biletów
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo Podróżnych
  • Nadzór nad ładem i porządkiem na pokładzie pojazdu
  • Udzielanie Podróżnym bieżących informacji podczas jazdy oraz postoju
  • Znajomość topografii Dolnego Śląska
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi podróżnych zgodnie z przyjętymi standardami spółki

 Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunki techniczne oraz związane z obsługą klienta
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta – mile widziane doświadczenie w takich branżach jak: hotelarstwo, turystyka, transport
  • Dobry stan zdrowia
  • Znajomość języka obcego (j. angielski, j. niemiecki, j. rosyjski, j. czeski) w stopniu komunikatywnym – mile widziana udokumentowana znajomość języka obcego
  • Otwartość w kontaktach z ludźmi, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Otwartość na zmiany i umiejętność pracy pod presją
  • Chęć rozwijania kwalifikacji i kompetencji, chęć uczenia się

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pracę w równoważnym systemie czasu pracy
  • Kurs przygotowujący do pracy na stanowisko konduktora
  • Szkolenia w zakresie technicznym – niezbędnym do obsługi pociągu
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • W przyszłości możliwość rozwoju zawodowego na stanowisko kierownika pociągu

Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro). Koleje Dolnośląskie S.A. zastrzegają sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Spółkę Koleje Dolnośląskie S.A.” Jeśli chcecie Państwo brać udział także w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą Spółkę prosimy o umieszczenie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Koleje Dolnośląskie S.A. w celach przyszłych rekrutacji.” Administratorem danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji są Koleje Dolnośląskie S.A. z siedzibą przy ul. Kolejowej 2, 59-220 Legnica.

Провідник

Вроцлав, Легніца, Єленя Гура, Явожина Шльонська, Венглінец

Компанія Koleje Dolnośląskie шукає працівників на посаду кондуктора.

Обов’язки:

  • Продаж і контроль квитків
  • Відповідальність за безпеку подорожуючих
  • Нагляд за правопорядком на борту електропоїзду або дизель-поїзду
  • Надання пасажирам актуальної інформації під час руху поїзду та на станції
  • Знання топографії Нижньої Сілезії
  • Професійне обслуговування пасажирів відповідно до стандартів компанії

 Вимоги:

  • Освіта мінімум середня
  • Мінімум 6 місяців досвіду роботи з обслуговування клієнтів – вітається досвід роботи в таких галузях як: гостинність, туризм, транспорт
  • Добре здоров’я
  • Комунікабельне володіння іноземною мовою (англійською, німецькою, російською, чеською) – вітається документальне підтвердження знання іноземної мови
  • Відкритість у контактах з людьми, легкість встановлення контактів
  • Відкритість до нового і здатність працювати під моральним тиском
  • Бажання розвивати кваліфікацію та компетенції, бажання вчитися
  • Комунікативне знання польської мови

 Ми пропонуємо:

  • Стабільна робота за трудовим договором умова о праці
  • Курс підготовки до роботи на посаду кондуктора
  • Технічне навчання необхідне для праці кондуктором.
  • Участь у тренінгах, спрямованих на підвищення професійної кваліфікації
  • У майбутньому можливість підвищення кваліфікації на посаду керівника поїздів

Надсилайте, будь ласка резюме польською мовою на адресу: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu або подавайте особисто в офіс Правління (1-й поверх). Koleje Dolnośląskie S.A. залишаємо за собою право відповідати лише на вибрані резюме.

Під час надсилання документів в самому низу додайте пункт: «Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Spółkę Koleje Dolnośląskie S.A.». Якщо ви хочете взяти участь у майбутніх набірах до праці, які проводить наша компанія, додайте наступне положення: «Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Koleje Dolnośląskie S.A. w celach przyszłych rekrutacji.». Адміністратором персональних даних, необхідних для здійснення процесу набору, є Koleje Dolnośląskie S.A. зі штаб-квартирою вул. Kolejowa 2, Легніца 59-220.