A A Czcionka

Powrót Gratis

Podróż pociągiem Kolei Dolnośląskich 50% taniej

 

Od 21.08.2020 r. oferta „Powrót Gratis” obowiązuje przy przejazdach na mecze zespołów WKS „Śląsk” Wrocław i „Zagłębia” Lubin oraz od 05.09.2020 r. przy przejazdach na mecze zespołu „Miedź” Legnica. Szczegóły w załącznikach poniżej. 

 

W dniach od 22.08.2020 r. do 23.08.2020 r. osoby uczestniczące w Święcie Ceramiki w Bolesławcu mogą kupić bilet kolejowy według oferty „Powrót Gratis”. Szczegóły w regulaminie oferty oraz załączniku „Święto Ceramiki w Bolesławcu” poniżej.

 

W ramach oferty można kupić bilet jednorazowy „tam i powrót” w cenie biletu „tam”. Aby zrealizować bezpłatny powrót podróżny okazuje bilet na przejazd wraz z potwierdzeniem uczestnictwa w wydarzeniu lub wizycie w obiekcie lub instytucji, z którą współpracują Koleje Dolnośląskie.

Promocja dotyczy wszystkich połączeń Kolei Dolnośląskich (za wyłączeniem „Pociągu do Kultury” oraz połączeń specjalnych)  do dowolnego przystanku na terenie miasta, w którym znajduje się stadion, w tym również relacji w granicach wewnętrznych miasta. Bilety promocyjne nie są honorowane przez innych przewoźników.

Z promocji mogą skorzystać również uprawnieni do korzystania z ulg ustawowych (np. uczniowie, studenci). Promocji nie łączy się z innymi ofertami (np. „Taryfą Aglomeracyjną”) ani ulgami handlowymi (np. ofertą „Senior 60+”).

 

Sprzedaż biletów:

  • w Biurach Obsługi Klienta i kasach biletowych Kolei Dolnośląskich,
  • w pociągach i autobusach Kolei Dolnośląskich,
  • w kasach biletowych POLREGIO.