A A Czcionka

Powrót Gratis

Podróż pociągiem Kolei Dolnośląskich 50% taniej

Koleje Dolnośląskie S.A. informują o objęciu warunkami oferty „Powrót Gratis” podróżnych udających się do Parku Wielokulturowego Stara Kopalnia oraz Zamku Książ w Wałbrzychu we wszystkie weekendy (sobota, niedziela) w terminie od 30.10.2021 r. do 31.12.2021 r.
Szczegóły w karcie informacyjnej na dole strony.

 

Koleje Dolnośląskie S.A. informują o objęciu warunkami oferty „Powrót Gratis” podróżnych udających się do Kolejkowa we Wrocławiu we wszystkie weekendy (sobota, niedziela) w terminie od 09.10.2021 r. do 31.12.2021 r.
Szczegóły w karcie informacyjnej na dole strony.

 

W ramach oferty można kupić bilet jednorazowy „tam i powrót” w cenie biletu „tam”. Aby zrealizować bezpłatny powrót tego samego dnia podróżny okazuje bilet na przejazd wraz z potwierdzeniem uczestnictwa w wydarzeniu lub wizycie w obiekcie lub instytucji, z którą współpracują Koleje Dolnośląskie.

Promocja dotyczy wszystkich połączeń Kolei Dolnośląskich (za wyłączeniem „Pociągu do Kultury” oraz połączeń specjalnych) do stacji wskazanej w karcie informacyjnej wydarzenia (karty informacyjne dla obowiązujących wydarzeń publikowane pod regulaminem oferty „Powrót Gratis”).  Bilety promocyjne nie są honorowane przez innych przewoźników.

Z promocji mogą skorzystać również uprawnieni do korzystania z ulg ustawowych (np. uczniowie, studenci). Promocji nie łączy się z innymi ofertami (np. „Taryfą Aglomeracyjną”) ani ulgami handlowymi (np. ofertą „Senior 60+”).

 

Sprzedaż biletów:

  • w Biurach Obsługi Klienta i kasach biletowych Kolei Dolnośląskich,
  • w pociągach i autobusach Kolei Dolnośląskich,
  • w kasach biletowych POLREGIO.